Hallo allemaal,
Ik ben Jaap-Jochem en kom uit h.i. ambacht.
Afgelopen jaar ben ik voor werk de wereld rond geweest en heb op verschillende plaatsen geprobeert te leren kite'n
Dat is jammergenoeg niet zo spoedig verlopen als ik hoopte door gebrek aan wind en mensen die hun afspraken niet nakwamen, maar uiteindelijk heb ik ook in scheveningen nog een les genomen waardoor ik op het board terecht ben gekomen ipv ernaast.
Nu is dus de tijd aangekomen om spul te kopen.
Echter heb ik nog helemaal niks behalve een shorty wetsuit, daarvan heb ik ondertussen al uitgevonden dat als t zo warm is dat je die aantrekt je eigenlijk al geen wetsuit aantrekt.
Ik zat te kijken om 2 wetsuits te kopen, een 3.2 voor de zomer als het nog net te koud is en een 5.4 voor de koude dagen en hopelijk zelfs de winter.
Nu ben ik normaal van duur kopen en lang mee doen, echter vind je heel veel (relatief goedkoop) spul van het merk ION. ook zie ik met regelmaat mensen in blauwe wetsuits voorbij komen. zijn er mensen die ervaring hebben met de duurzaamheid van dat spul?
Verder was ik van plan om een 9, 11 en 15M 2e hands te kopen vanaf 2012/13 en dan met name kites van North, Naish, Slingshot en Ozone.
Ik heb mindere ervaring gehad met Cabrinha en Best dus die probeer ik te mijden ondanks dat er heel veel van in omloop zijn in NL
Board wilde ik bij de decathlon halen, lees er veel goeds over en met een prijs van 300 euro nieuw kun je er ook niet echt een buil aan vallen.
Wat betreft de trapeze weet ik het echt nog niet, ik heb varianten van mystic en best rond mijn middel gehad, waarbij de mystic vele malen comfortabeler was echter zou ik graag een winkel vinden die veel op voorraad heeft zodat ik het uit kan proberen.
Zover ik weet heb ik hier in de buurt alleen eurofun die een groot aanbod heeft.
Kortom wat zijn jullie adviezen, zoals een ieder heb ik geen oneindig budget. maar ik ben mij er volledig van bewust dat deze sport geld kost en zeker in het begin.
Helm en Mesje heb ik trouwens ook al. hooguit nog een keer een impact vest erbij, echter heb ik daarvan nog nooit echt de meerwaarde gemerkt terwijl ik toch al echt goeie klappen heb gemaakt tijdens mijn lessen.
