Excuses voor dit ongemak. Dit is (helaas) een bekend euvel met dit type one-pump systeem. De slang kan onder de ty-rap vandaan komen. Door een voorgaande crash of onder spanning staan tijdens oprollen kan deze langzaam verschoven zijn.
Neem het zekere voor het onzekere en knip deze ty-rap door en zet er een andere op, zit in het zakje met reserve onderdelen. Als je er geen meer hebt stuur me dan een pm. Je kunt idd ook 1!! slag bredere ty-rap gebruiken. Controleer ook al je andere connecties gelijk. Wanneer je de ty-rap hebt afgeknipt, na vastzetten, even met een vijltje oid over het afgeknipte oppervlak gaan zodat er geen scherpe randjes aan zitten.
Inmiddels zijn we aan het overstappen naar een ander systeem met clips waarmee dit euvel tot het verleden zou moeten behoren.
Het kninkt afgezaagd maar maak er een gewoonte van om je kite te inspecteren na oppompen of thuis. Bekijk je canopy goed en dus ook je one-pump systeem. Een klein gaatje in je canopy kun je dan nog simpel herstellen met de bijgeleverde spinakker tape en een te losse of verschoven slang van de one-pump kun je dan opnieuw vastzetten. Dit voorkomt dat een gaatje doorscheurt en/of dat de one-pump slang op het water losschiet.
Mvg, Sebastiaan