ykjeVraagstellerlid sinds 2006 · 2 berichten13 mei 2006 11:34
Hi,
Ik zoek een fanatieke kitesurfer die op dit moment eindexamens voor de middelbare school heeft. Ik werk voor Sp!ts en schrijf de komende weken over de eindexamens. Eén artikel zal gaan over scholieren die eigenlijk geen tijd hebben om te leren, omdat ze druk hebben met iets anders. Kitesurfen bijvoorbeeld. Ik zoek een jongen/meisje die dit jaar eindexamen doet, op wedstrijdniveau kite en het leuk vind om mee te werken aan een kort telefonisch interview (ong. 20 min.).
Ik kite zelf ook en het leek me leuk om een kitesurfer in het artikel te hebben. Iedereen weet hoe verschrikkelijk is dat je binnen met je neus in de boeken moet zitten terwijl het buiten keihard waait.
Dus, ben je zelf deze persoon of ken je iemand die aan de bovenstaande omschrijving voldoet, stuur dan een mailtje naar [email protected] en ik bel/mail je.
Trouwens, ik heb niets te maken met de foto die laatst in Sp!ts stond van een kiter die in een boom hing
.


