Wie af en toe de wereld draait door kijkt heeft deze week Jan Terlouw al zien langskomen die verteld over hoe we de aarde naar de filisteinen helpen. Gisteren kwam Poolreiziger Bernice Notenboom daar nog even bij om te vertellen dat we er vanaf volgend jaar een zee bij hebben.
Een zee erbij klinkt opzich goed maar ben bang dat we het zeker in ons kikkerlandje op termijn dan niet door gaan houden. Volgens Trump allemaal onzin trouwens; gewoon kolencentrales erbij planten en knallen 
Ik zie ze vaker langskomen; initiatieven uit de industrie van onze eigen hobbie; het surfen. Onze kites, boards, pakken etc. zijn doorgaans nou ook niet van de meest natuurvriendelijke producten gemaakt. Vanaf nu posten we alle initiatieven van kitemerken op dit gebied.
Vandaag in de mailbox: Airush Environmental. Airush heeft zijn hoofdkantoor in Zuid Afrika van zonnecellen voorzien en alle verlichting aangepast naar LED verlichting. Daarnaast zijn ze een samenwerking met Mafia Bags gestart om oude kites te upcyclen.
Ook zijn ze met nieuwe materialen bezig en planten boompjes voor elke verkochte kite; check de link onderaan voor meer uitleg over wat Airush doet om het milieu te ontzien.

