ONonnoVraagstellerlid sinds 2006 · 1.368 berichten27 mei 2011 10:19 Ola allemaal,
Is er iemand die ervaring heeft met de flywave? Ik weet het het beste kan ik hem zelf testen maar voordat ik dat ga doen ben ik benieuwd naar wat verhalen van mensen die al op dit boardje hebben gevaren.
thanks
3 REACTIES
DUdude1lid sinds 2008 · 129 berichten27 mei 2011 18:00 Ik heb er op gevaren en hem net gekocht. Makkelijk boardje voor de chop, snijdt er doorheen als boter en draait eenvoudig, goede afzet bij het springen en je kan hem varen als een twintip. Hoeft niet perse als je liever wilt gijpen, maar hij heeft minder (geen) drijfvermogen. Vraagt dus wat oefening. Pads is even wennen als je een twintip hebt. Wat harder, maar wel prettig, goed contact met je board.
Ga hem wel even testen, het is allemaal persoonlijk maar ik ben er blij mee.
Als je toch een mutant overweegt, test dan ook de OR Mako eens, ik vond hem lekkerder (ben wel 90 kg)Suc6
Gewoon zelf uitproberen, dat is veel beter. Je moet hem zelf goed vinden. Laat maar weten of ik wat voor je moet regelen. Voor zuid-holland kan je beter bij Eddy (Versusshop) aankloppen, voor noord-holland bij mij.