Afgelopen weekend was de funsport tour op strand horst, de weerscondities waren wederom bedroevend. Alleen zaterdag was er een klein beetje wind (vlagerig tussen de 3-10 knopen)
Op zondag geen zuchtje...
Voor de fun is er voor de deelnemers toch nog een eliminatie gevaren op zaterdag, helaas door gebrek aan wind kon deze niet verder worden afgerond. (Beste 4 deelnemers moest nog de halve en hele finale varen)
De heats hadden een vrij groot tijdsbestek (10 min.) waardoor het nog enigzins mogelijk was voor de deelnemers om iets te laten zien. (Tussen het hoogte "lopen" door)
Seb van de Berg voorzag het publiek van zijn immer optimistische commentaar en zweepte de deelnemers nog wat verder op... :D
De 4 finalisten waren:
- Cees van Oosterum (Caution)
- Sebastian Bubmann (Flysurfer)
- Christiaan Bakker (F.One)
- Sebastiaan Valentijn (Airush)
Alle 4 de finalisten hadden potentie om te winnen. Oosterum viel op door zijn strakke jumps met kiteloops, Bakker door zijn gevarieerde cleane stijl, Bubbman door zijn lang zwevende no-footers en into blinds en Valentijn door mooie jumps en board-off flips.
Hopelijk zien we op het volgende evenement wat meer wind. En kunnen alle deelnemers zich weer naar behoren uitleven zonder al te veel stress, het was gezellig in ieder geval.

