We hebben zojuist een update aan Hanglos uitgevoerd die toch wel de moeite waard is om te vermelden. We hebben veel feedback gekregen na het lanceren van V8 in november dus naast het oplossen van errors hebben we gewerkt aan nieuwe functionaliteit:
Updates aan nieuwsitems:
- De nieuws items op de voorpagina zijn kleiner geworden zodat we meer items meteen op de voorpagina hebben staan en de voorpagina is ook sneller geworden omdat we een aantal features aan elk nieuwsitem weg hebben gehaald.
- Je kan vanaf nu zien waar er nieuwe reacties geplaatst zijn sinds je laatste bezoek want dan wordt de text "Reacties" rood!
- Sticky items blijven in het midden bovenaan staan
- De laatste 10 nieuwsitems hebben een plaatje en tekst, daarna zie je alleen de nieuwstitels zodat je langer kan terugkijken zonder nieuwe items te hoeven laden.
Updates aan het weer:
- Je kan met het schuifje rechtsboven het weer kiezen tussen knopen en m/s. De setting wordt voor ingelogde users onthouden in zijn profiel en de setting heeft invloed op het weer op de voorpagina, de kitesessies en de spot weerpaginas.

Updates aan de kitesessies:
- De "Mijn kitesessies" pagina is vanaf nu gesplitst in "Mijn kitesessies" en "Mijn statistiek".
- Het overzicht van je eigen sessies hebben we geprobeerd duidelijker te maken zodat je gemakkelijker je eigen sessies herkent als je er even doorheen scrollt.
- Op de "Mijn statistiek" pagina is er een grafiekje bijgekomen om te zien waar je zelf in de overal ranking van dit jaar staat (niet dat het echt een wedstrijd is maar enige rivaliteit is er toch wel onder sommigen van ons
)
Ranking grafiek:

Mijn kitesessies overzicht:

Door de update moet iedereen wel even opnieuw inloggen 

