Het schooljaar is bijna achter de rug (voor mij toch) en ik zou graag begin juni vertrekken naar Egypte. Normaal ga ik altijd naar El Gouna mar dat begint duurder te worden dus verkies ik deze keer Hurghada. Ik zou in het crystal sunrise bay hotel willen boek mar heb geen idee of daar ver vandaan een kitecenter is of niet. Vele Hanglossers zijn al naar Hurghada geweest dus hopelijk kunnen jullie me helpen. Ik weet dat er centers zijn als Tommy friedl en Magawish en vroeg me af of deze dicht liggen bij de crystal sunrise bay hotel.
In El Gouna kan je makkelijk een busje nemen naar de verschillende spots (zeytune, movenpick, mangroovy,..) maar vroeg me af of dit ook het geval is in Hurghada?
Hopelijk kunnen jullie me helpen! ik weet dat er al veel topics zijn over egypte maar heb er toch de nodige info niet kunnen vinden.
alvast bedankt!
