Dit water is het Bovenwater. Het valt niet onder het BPR ( is een afgesloten stuk water) gemotoriseerd verkeer verboden. Is de plaatselijke plas van de zeilvereniging en windsurfschool, die geven daar dus les.
Alleen goed te bevaren met noordwest. ( andere richtingen is een drama ivm vlagen) In de zomer ook een drama vanwege de enorme waterplanten toestanden. Vorig jaar zomer zelf bijna verzopen: kite in water, lijnen in de waterplanten = kite omhoog, ikkie naar benee
Was voor mij m'n meest "tricky kitesurf event".
In de herfst / winter en voorjaar superwater met noordwest. Wind is hier meestal zo'n 25% minder dan op het open water. je hebt dus echt een dag met veel woei nodig.
Schoentjes zijn een must vanwege de gemaaide rietstoppels die overal langs de kant ( in het water) zijn te vinden.