BObobvVraagstellerlid sinds 2008 · 179 berichten13 sep 2010 11:06 Ik werk nu in de buurt van strand horst, en wil daar binnenkort wel eens na werk een sessie maken.
Alleen als ik de voorspellingen voor morgen en overmorgen zie, denk ik dat het gevaarlijk vlagerig wordt, hoe is dat met zw op horst(heb er alleen nog maar met noord gevaren)
4 REACTIES
Zuid West is daar een slechte richting. Het staat aangegeven dat het wel kan maar veel lol zul je er niet aan beleven. Aan de voorspelling te zien ga je denk ik te maken krijgen met zware vlagen. Vooral starten vanaf het strand is dan beroerd, je moet dan eerst een heel stuk het water in. Al met al kan het wel maar soms denk je dat je 7 te groot is en het andere moment is je 11 te klein.
Ja het is altijd verschillend op horst, zw is inderdaad niet de beste richting dan komt die net wat schuin achter de bomen vandaan.
Gewoon goed oppassen met oplaten het water inlopen dan moet het wel te doen zijn.
misschien tot morgen/
Dat zal wel weer de hele middag vloeken worden ben ik bang..
IDidefixelid sinds 2005 · 3.609 berichten13 sep 2010 15:35
Bij "normale" zuidwest condities staat Horst al bekend om een vlagerige wind. Voor morgen worden er in het algemeen al gesproken over een vlagerige wind.
Horst kan zodra er een Noord inzit een hele mooie spot zijn.