Hey iedereen,
Net mijn IKO-certificaat behaald en mijn eerste kiteset gekocht. Zonet wou ik eens mijn kite checken in de tuin en eens zien hoe alles in elkaar zit. Ik zit al met vragen hoe ik juist de controlbar moet vast maken aan de kite! Goed bezig! ;-)
Tijdens de opleiding werden Slingshot kites gebruikt. Daar had ik geen probleem mee. Naish heeft blijkbaar een iets ander systeem.
Ik zelf heb een naish controlbar 2014 en een naish Pivot 2015 gekocht.
The frontlines zijn simpel om vast te maken. Knoop op kite en lus aan controlbar.
De backlines zijn echter wel verwarrend. Een lus aan de kite maar blijkbaar een lus met knoop aan de controlbar. Geen idee wat ik met die lus met knoop moet doen... Gewoon vastmaken aan de knoop zoals anders? en geen rekening houden met de lus?
Ik heb er een foto van genomen.
Heeft iemand hier ervaring mee? Waarschijnlijk een belachelijke vraag maar ik kom liever geen domme dingen tegen :-)
Alvast bedankt voor all info!!
