Wind junkies zijn we! We checken minstens 5 tot 10x per dag de wind voor de aankomende week. Helemaal goed om daar Windguru of Windfinder voor te gebruiken. Iedereen heeft zijn eigen “beste” app daarvoor.
Maar voor de dag zelf kun je beter de weerpagina op Hanglos gebruiken. Deze geeft de actuele wind ergens in de buurt van jouw spot en is dus super accuraat. Voor bijv. Zandvoort wordt er gemeten op de pier van IJmuiden. De grafiek laat je duidelijk zien of de actuele wind toeneemt of afneemt. De voorspelling voor die dag is in één oogopslag af te lezen inclusief de windvlagen.
Onder de windgrafiek staat duidelijk een weergave van het getijde evenals watertemperatuur en golfhoogte, alles wat je als kiter nodig hebt staat er. (ook de webcam als hij er is)
Probeer het een maand en trust me het wordt één van je meest gebruikte windcheck app.
http://hanglos.nl/kiteweer Klik op jouw kitespot en zet hem als webapp in je beginscherm van je telefoon.
Voorbeeld Zandvoort: http://hanglos.nl/kiteweer/153246/het-kiteweer-in-zandvoort.html

