Ik kite regelmatig op Oostvoorne. Vind het een heerlijke spot, maar erger me elke keer weer aan het stuk heen en teruglopen. Nu loop ik al een tijd met het volgende idee in mijn kop.
Zou er geen paardenliefhebber in Oostvoorne zijn die in de weekenden/ vakanties met paard en wagen op en neer wil rijden tussen parkeerplaats en strand. Met een vergunning mogen die beesten gewoon op het strand las ik. Ik heb best iets van een euro of 3 voor een ritje heen en terug over. Op andere locaties betaal ik soms meer aan parkeergeld. In een beetje kar moet toch een man of 10 tot 15 kunnen. Lijkt me een mooie bijverdienste voor een student(e) die hobby en bijbaan wil combineren. Student blij, wij blij. Heb via google al even gezien dat er in Oostvoorne een manege is, wellicht dus een belletje waard.
Ben benieuwd wat jullie van dit idee vinden en of je er geld voor zou over hebben. Even voor de duidelijkheid ben zelf niet die paardenliefhebber, kiten is veel mooier en heb ook geen behoefte aan een bijbaan, maar wil gewoon graag van dat ene minpuntje af.
reacties zijn dus welkom!





