justinVraagstellerlid sinds 2004 · 4.966 berichten22 okt 2007 16:47
De Noordwijkse shop Fly-High organiseert op Zaterdag 10 November as. een testdag op het strand van Noordwijk! Aanwezige merken zullen zijn Naish, Aboards, F-one, Flexifoil, X-tremeboards, JN kiteboarding,Gofast en nog vele anderen. Ook zal er een hangtime contest gehouden worden waarbij leuke prijzen te winnen zijn!
Dus wil jij de nieuwe Sigma/Delta/De nieuwe ABoards/Andere zieke 2008 speeltjes aan de tand voelen kom dan 10 November naar Noordwijk!
(Update): Ook zal het merk Best aanwezig zijn met de 2008 waroo en de Nemesis HP!! En zal Carved/Core er zijn met de UNIT, de Fireball en de Riot... De legendarische CARVED boards zullen natuurlijk ook aanwezig zijn👍 Ook zullen Takoon en Underground aanwezig zijn met de furia en de FLX Series, ook zal het merk Airush aanwezig zijn met hun nieuwste materiaal👍
Dus even om het duidelijk te maken...
Aanwezig zijn:
-Naish
-Aboards
-Carved
-Core
-X-tremeboards
-JN Kiteboarding
-Gofast
-F-one
-Flexifoil
-Best
-Takoon
-Underground
-Airush

