Doel van een stringer is mij bekend. maar in het toepassen van je stringer Balsa, lariks of red cedar... letten jullie dan ook op de zaagrichting hoe deze gezaagd is of lamineer je 2 stukken dwars op elkaar, net als bij een tafel, vezelrichtingen van elkaar af, of gewoon lange halen mooie kinderen en pak je gewoon een populierenplex 8mm.
xps, pir. met wat verlijm je de stinger aan de xps/pir delen. nog denken aan gewicht vs. drijfvermogen?
merk dat in aanschaf, productiematen van de xps of pir deze vaak in platen van 100 a 120 cm komt. hoe ga je dan om met de dwarsnaden.
zat te denken om het hufterproof te maken om een 2e en 3e stringer toe te passen maar dit maakt de plank ook weer ontzettend stijf. niet heel lekker voor de condities in NL
wil in maart beginnen met mijn eigen board te maken en heb, tot heden, geen antwoord op deze praktische vragen kunnen vinden.

