slisVraagstellerlid sinds 2004 · 13.262 berichten11 jun 2009 10:38
Surfchicks op het Madnes Surf, Skate & Muziek festival
26,27 & 28 juni Ameland
Na een groot succes tijdens de eerste editie van vorig jaar, wordt ook dit jaar wederom het Madnes festival op Ameland gehouden.
Aangezien de harde kern van de organisatie diehard windsurfers zijn, werden de kitesurfers vorig jaar compleet ‘vergeten’. Daar waren Surfchicks Esther en Marleen als halfjaarlijkse eilandbewoonsters het natuurlijk absoluut niet mee eens. Dus na kort praatje in de kroeg werden deze gasten overtuigd van het feit dat een surf festival anno 2009 toch echt niet serieus kan worden genomen zonder kitesurfen erbij.
Daarom wordt er dit jaar ook tijdens Madnes gekitesurft!!
Maarrrrrr….. op het evenemententerrein wordt maar een klein groepje kitesurfers op uitnodiging toegelaten en dit regelen Esther en Marleen.
Alle andere kiters kunnen natuurlijk bij het Westerpad gaan kiten wat 1 km van het evenemententerrein afligt.
Als het kitesurfen dit jaar op het evenemententerrein goed gaat tussen de andere surfers mogen er volgend jaar veel meer kiters bij!
Voor meer info kun je altijd een mailtje sturen naar [email protected]
See you at MADNES
Aloha Esther en Marleen
www.surfchicks.nl
www.madnesfestival.nl

