hessel_iiVraagstellerlid sinds 2006 · 116 berichten27 sep 2007 21:13
Ik zag hiervan ergens een bannertje staan maaar kende het merk niet echt. Het is een Frans merk dat alleen woodcore kiteboards maakt met de vetste graphics die er zijn. Ze hebben een board dat zowel twintip als mutant kan worden gevaren en een gewone twintip. De contructie is woodcore, ABS sidewalls en fiberglass (weet niet wat dat in het NL's is) boven en onderkant. Verder zijn de boards voorzien van een leuke unieke naambadge met daarop de naam van de eerste eigenaar en het serienummer, handig als je hem verliest. Ook de straps/pads zien er wel lekker uit. Kortom, klinkt goed. Wat trouwens ook goed klinkt is de prijs: 499 euro voor het complete board. Dit zijn de 2008 boards, maar de boards worden niet elk jaar verniweuwd, dus het kunnen ook gewoon de 2007 boards zijn, of juist die van 2009.
Verder schijnt het dat ze ook nog eens voor een grote glimlach zorgen, of je nou freestyled op vlak water of op zee of lekker cruist of net begint. Het is niet een rasecht afstraffend high0performance, maar meer een board waaarmee je je eerste sprongen en je eerst kiteloop handlepasses land. Maar dit is natuurlijk voornamelijk reclame, dus mensen die het board zelf hebben gevaren: reacties zijn welkom.
Wat ook handig is is dat als je een vraag mailt ze erg snel reageren, bij mij 2 antwoorden in nog geen 30 min.
Nog een erg leuk ding, als je minstens 5 boards bestelt, dus ook als je met zijn vijfen bestelt is het 5e board gratis, dat betekent 20% korting en dus nog maar 400 euro voor je complete board met alles erop en eraan, inclusief verzenden, garantie en een board-sok. Dus als er nog 4 geïnterreseerden zijn, neem ff contact op, ben namelijk op zoek naar een goedkoop maar goed board, en dan is dit optimaal.
Hier de link van de website: http://tbkiteboarding.com/en/index.php

