zo: Na het zien van wederom ongelofelijk domme taferelen de laatste weken moet me nu sinds gister (dat was namelijk een beetje de druppel) echt even wat van het hart!
Bijv. afgelopen zondag natuurlijik, met gassies die niet eens hun kleinste kite konden houden en toch doorgaan.. gisteren, een jongeman op IJmuiden , met een Fuel : Oplaten midden op strand en bij voorkeur bovenwinds van enkele palen, Unhooked oplaten met de strap vol in de power , en dat ging maar net goed allemaal, maar na enkele minuten met moeite bij het water gekomen stuiterde hij 2 kilometer downwind bijna de strandhuisjes binnen (geluk had hij dat een stranganger toesnelde en hem vastgreep. Zijn vriendje idem dito, die liet even de 13m2 op ook midden op het strand bovenwinds van de enorme palen en paviljoens. :\
En na mijn sessie teruggekomen bij me tas, een knakker met een oude Klotenaish aero , gaat even gewoon net voor het paviljoen de kite oplaten en even een beetje springen om zijn vriendin te imponeren. (letwel er was vlagerige harde takkewind over strand.) ??En zelfs tijdens mijn sessie was er al wat naars gebeurd met (gebroken enkel van iemand) en stonden alle Hulpdiensten (heel snel , voor dat hulde!) op strand met groot MAterieel, 2 strand ambulances een motor agent , meerdere hulpkornuiten en bij de opgang een monsterweg-ambulance ook met mensen.
Waarom blijft iedereen met vlagerige takkewind de kites oplaten midden op strand tussen de palen en bovenwinds van obstakels?
LOOP GODDOMME NAAR DE WATERKANT TOE ! en laat daar DE KITE OP!!
Volgende keer zal ik gewoon eens op strand blijven zitten en filmen, en er ook meteen Lik op Stuk beleid geven wat betreft achterlijke domme idioten! En dat betekend inderdaad kite in de prullebak! Ben het echt zat aan het worden! mensen blijven Domme klotezooi uithalen op mooie kitespots.
Ik wil geen -domme-, -onverstandige-, -manse- kutbeginners meer die telkens zwaar potentieel alles kunnen verpesten voor iedereen. Ook al zeg je het tegen ze wat ze fout doen , ze doen het de volgende keer gewoon weer..
Tijd voor heel strakke REGELS lijkt mij met kiters onderling! (aanspreken op dom gedoe moet een PLICHT worden), want het wordt maar drukker en drukker overal!
En het is gewoon weer wachten op weer een fataal ongeluk! ??
Want het lijkt erop dat hoe kritieker de kite-verboden dreigen te komen op Kite-spots , des te meer stuntelaars er komen die hun onkunde tentoon spreiden. En op steeds dommere en ongelofelijkere manieren. ?
Of is het misschien te wijten aan de grote opkomst van marktplaats.nl-kiters?
Begin alvast allemaal gewoon je kite aan de waterkant op te laten en niet midden op strand en dan door de obstakels en mensen heen lopen.. Het slaat echt nergens op dat zo te doen.

