ACHTERGROND

Hanglos V8 -ABC- Kitesessies

robbynitroz·12 nov 2013 · 4 min lezen
robbynitroz · 12 nov 2013 · 4 min
Sfeerbeeld · Pexels

Het zal de meeste niet ontgaan zijn; we hebben vorige week de website vernieuwd dus alles ziet er wat anders uit. Toch hebben we geprobeerd op de meeste onderdelen de funtionaliteit zoveel mogelijk gelijk te houden. We zitten vol met ideen voor nieuwe opties en uitbreidingen maar om die tegelijk met een compleet nieuwe versie te brengen is wat tricky. In dit item een korte uitleg met wat screenshots van het Kitesessie gedeelte op Hanglos V8

Kitesessie App werkt nu niet!
Eerst belangrijke melding over de kitesessies is de kitesessie app. Die werkt namelijk niet nu {#emotions_dlg.frusty.gif}We hebben vlak voor livegaan toch nog een aantal zaken gewijzigd waardoor we niet meteen de nieuwe apps naar Google play en de App store konden uploaden. We werken er hard aan en hopen zo snel mogelijk (deze week nog) een aangepaste versie in de Stores te uploaden!

Zodra de apps weer draaien laten we het jullie weten en gaan we zeker door met ontwikkelen van de kitesessie app {#emotions_dlg.smile.gif}

De kitesessie paginas op Hanglos V8:

Voorheen waren de kitesessie pagina's er hier en daar tussengepropt. Nu hebben de kitesessies een eigen gedeelte op Hanglos waardoor je veel logischer alles bij elkaar ziet staan.

Kitesessies voorpagina

Op de voorpagina van de kitesessies zie je in het midden een kaartje van Nederland met de sessies die nu bezig zijn of al geeindigd voor vandaag. Je ziet dan ook vlak boven het kaartje "Today" staan wat "Vandaag" had moeten zijn (oops vergeten te vertalen). Je kunt met het pijltje naar links eenvoudig door de dagen heen bladeren om te zien wie er waar gekite heeft. Leuk om na het weekend nog even terug te kijken naar de sessies op Zondag en Zaterdag bijvoorbeeld.

Als je ingelogd bent zie je aan de linkerkant alle knoppen die je nodig hebt;

  1. Kitesessie toevoegen: hier voeg je je eigen sessies toe.
  2. Mijn sessies: hier vind je de statistiek en de lijst van je eigen sessies.
  3. Mijn gear: hier staat de lijst van je eigen kites en boards, zodat je precies later kan terugzien hoevaak je met welke kite/board gevaren hebt.
  4. Mijn spots: hier staat de lijst van je eigen spots. Als je op vakantie gaat kan je die spots ook vast toevoegen zodat je je sessies ook daar makkelijk kan loggen. Voor de Nederlandse spots in Mijn Spots zal je onder Actueel weer de huidige condities (weerteken, windrichting, windsnelheid en windvlagen) zien.
  5. Statistiek: hier staat de statistiek voor alle sessies dit jaar door Hanglos gelogd.


Meteen onder de knoppen zie je de totalen van jezelf voor dit jaar en je laatste sessie (nog in m/s maar dat moet knopen zijn; alle kitesessies worden in knopen weergegeven).

Aan de rechterkant zie je de huidige condities van de spots die je aan "Mijn Spots" hebt toegevoegd in een iets uitgebreidere vorm als op de voorpagina. Vergeleken met de voorpagina zie je op de kitesessies voorpagina ook de ontwikkeling van de wind in het afgelopen uur.

Mijn spots pagina

De spots toegevoegd aan "Mijn Spots" staan automatisch op de pagina om een kitesessie toe te voegen. Daarnaast krijg je ook de actuele wind/riching en weer voor deze spots op de voorpagina van Hanglos.

Mijn Gear pagina

De boards en kites toegevoegd aan "Mijn Gear" staan automatisch op de pagina om een kitesessie toe te voegen.

Mijn Sessies pagina

Op de "Mijn Sessies" pagina kun je je eigen sessies terugvinden en de statistieken per jaar bekijken.

Individuele Kitesessie pagina

Elke kitesessie apart heeft een eigen pagina waarop je alles kan terugvinden van de spot tot de fotos en de gear waar je mee gevaren hebt.


Dit zijn de hoofdpaginas van het Kitesessies gedeelte. We zijn nog even bezig met wat bugs fixen en stroomlijnen hier en daar en daarna staan we te trappelen om verder te bouwen aan de kitesessies. Van wind naar de app brengen tot downwinders kunnen loggen en live gopro beelden pluggen op de website....mmh misschien is die laatste wat ambitieus {#emotions_dlg.pompom.gif}

VRAAG OVER DIT ARTIKEL
Praat mee op het forumNog geen reacties. Begin het gesprek.

Verder lezen

Al het nieuws