De eerst stop van de Europe Kitesurf Tour is bekend! Deze zal gehouden worden in het Oostenrijkse Lake Neusiedel. Er zal zon €7.500 aan prijzengeld verdeeld worden. Lees hier meer!

ACHTERGROND
jorush·18 mrt 2010 · 1 min lezenjorush · 18 mrt 2010 · 1 min
Sfeerbeeld · Pexels1e Kitesurf Tour Europe Stop Lake Neusiedel
WIND-ALERTBericht als het op jouw spot gaat waaienGratis, met je eigen drempel in knopen.Zet een wind-alert
Verder lezen
Al het nieuws
WEDSTRIJDENVan Opzeeland pakt tweede wereldtitel iQFoil in WeymouthDe 27-jarige Nederlander won de medal race in Weymouth voor Noah Lyons en Johan Søe. Sara Wennekes eindigde zesde bij de vrouwen.

VEILIGHEIDSurfer (76) overleden in zee bij NoordwijkEen 76-jarige surfer is zaterdag om het leven gekomen in zee bij Noordwijk. Na een grote zoekactie met KNRM en een politiehelikopter was het te laat.

WEDSTRIJDENLisa Kloster domineert FPT Freestyle aan het NeusiedlerseeLisa Kloster wint FPT Freestyle-evenement aan het Neusiedlersee met duidelijke voorsprong
