ACHTERGROND

30-31 mei NK Kite Workum Gaat Door!

kor·26 mei 2015 · 1 min lezen
kor · 26 mei 2015 · 1 min
Sfeerbeeld · Pexels

Fruit to Go NK Kiteboard Freestyle gaat door!

Komend weekeinde zal het Fruit to Go NK Kiteboard Freestyle in Workum worden gevaren. De wind ziet er voor het hele weekeinde uitstekenduit. De verwachting is dan ook dat er twee dagen gevaren kan worden.

Het Fruit to Go NK Kiteboard Freestyle wordt samen met Hooked georganiseerd. Het wordt dus niet alleen een weekeinde vol actie maar ook met sfeer, feest en gezelligheid.

De registratie voor deelnemers van het NK Kiteboard Freestyle zal zaterdag tussen 08:00 en 09:00 zijn op het strand van Workum. Om half tien is de ‘ridersbriefing’ en om 10:00 is de eerste mogelijk start. Zorg dus dat je op tijd aanwezig bent.Deelnemers kunnen zich vast aanmelden voor het NK via de website. Inschrijven kan hier http://www.fruittogofunsporttour.nl/inschrijven-nk-kiteboard-freestyle-2015/

Ook registreren voor de wedstrijd op locatie is nog mogelijk tussen 08:00 en 09:00. Ben je nog opzoek naar een slaapplaats dan kun je deze boeken via de website van hooked. Ook kun je hier aanmelden voor de nu al legendarische BBQ op de zaterdagavond.
We hopen jullie te zien in Workum!

VRAAG OVER DIT ARTIKEL
Praat mee op het forumNog geen reacties. Begin het gesprek.
WIND-ALERTBericht als het op jouw spot gaat waaienGratis, met je eigen drempel in knopen.Zet een wind-alert

Verder lezen

Al het nieuws