Kevin se lance dans le blog vidéo et le voilà déjà à son 5ieme épisode, avec pas mal de ride en compagnie de Ruben et Lasse en Hollande pour une session classique dans les bancs de sable!

ACHTERGROND
hanglos.fr·3 nov 2016 · 1 min lezenhanglos.fr · 3 nov 2016 · 1 min
Sfeerbeeld · PexelsA DUTCH SESSION KEVVLOG #5
WIND-ALERTBericht als het op jouw spot gaat waaienGratis, met je eigen drempel in knopen.Zet een wind-alert
Verder lezen
Al het nieuws
WEDSTRIJDENVan Opzeeland pakt tweede wereldtitel iQFoil in WeymouthDe 27-jarige Nederlander won de medal race in Weymouth voor Noah Lyons en Johan Søe. Sara Wennekes eindigde zesde bij de vrouwen.

VEILIGHEIDSurfer (76) overleden in zee bij NoordwijkEen 76-jarige surfer is zaterdag om het leven gekomen in zee bij Noordwijk. Na een grote zoekactie met KNRM en een politiehelikopter was het te laat.

WEDSTRIJDENLisa Kloster domineert FPT Freestyle aan het NeusiedlerseeLisa Kloster wint FPT Freestyle-evenement aan het Neusiedlersee met duidelijke voorsprong
