Gisteren was de laatste dag van het KTE Event in Spanje, Hier werd Annelous 1ste en zo nam ze ook de titel Europees Kampioen mee naar huis!!
Gefeliciteerd namens het Hanglos team!!

Ook vernomen we via betrouwbare bronnen dat Annelous vanaf nu deel is van het Slingshot team Benelux!!![]()
Proficiat Annelous en Slingshot!!
Annelous is verder nog gesponsord door Brunotti, Natural High en Mystic.
Check haar profiel op www.brunotti.com/en/riders/477/annelous-lammerts

ACHTERGROND
ostendlocal·5 nov 2012 · 1 min lezenostendlocal · 5 nov 2012 · 1 min
Sfeerbeeld · PexelsAnnelous Lammerts Europees Kampioen!!
WIND-ALERTBericht als het op jouw spot gaat waaienGratis, met je eigen drempel in knopen.Zet een wind-alert
Verder lezen
Al het nieuws
WEDSTRIJDENVan Opzeeland pakt tweede wereldtitel iQFoil in WeymouthDe 27-jarige Nederlander won de medal race in Weymouth voor Noah Lyons en Johan Søe. Sara Wennekes eindigde zesde bij de vrouwen.

VEILIGHEIDSurfer (76) overleden in zee bij NoordwijkEen 76-jarige surfer is zaterdag om het leven gekomen in zee bij Noordwijk. Na een grote zoekactie met KNRM en een politiehelikopter was het te laat.

WEDSTRIJDENLisa Kloster domineert FPT Freestyle aan het NeusiedlerseeLisa Kloster wint FPT Freestyle-evenement aan het Neusiedlersee met duidelijke voorsprong
