ACHTERGROND

Better late then never! Kiteboarding USA

jorritp·28 mrt 2009 · 1 min lezen
jorritp · 28 mrt 2009 · 1 min
Sfeerbeeld · Pexels
Dag surfdudes! Afgelopen zomer ben ik 3 maanden bij mijn vriendin in Connecticut, USA geweest en heb daar een onvergetelijke tijd gehad! 

De kitespots waar ik heb mogen kitesurfen waren werkelijk helemaal tegek! Vandaag kreeg ik dan eindelijk video  gestuurd van een Nederlands kitemaatje die ik in Amerika heb leren kennen. 

We zijn met een speedboot vanaf Connecticut naar Fly Island, Long Island, New York state gevaren. De wind was strak aflandig maar niet gevaarlijk omdat de spot zich in een baai bevond en we hadden een boot incase het fout zou gaan. We hebben de hele dag lekker kunnen knallen, geBBQt en van de mooie spot kunnen genieten. Al met al was het een hele mooie ervaring en in juni ga ik dan ook weer terug naar de States om mijn vriendin en de kitespots op te zoeken. 

Bekijk hier de video:

 
http://vimeo.com/3888000
VRAAG OVER DIT ARTIKEL
Praat mee op het forumNog geen reacties. Begin het gesprek.
WIND-ALERTBericht als het op jouw spot gaat waaienGratis, met je eigen drempel in knopen.Zet een wind-alert

Verder lezen

Al het nieuws