ACHTERGROND

Chicks%20Sunset%20Session

zoontje·2 jul 2007 · 2 min lezen
zoontje · 2 jul 2007 · 2 min
Sfeerbeeld · Pexels

NH girl sunset session, windkracht zeven en veel regen

Vrijdag 29 juni was het zo ver , er was wind voorspeld en na 2 keer uit gesteld te zijn ging de NH girl sunset session eindelijk door. Het idee een leuke avond met de kitechicks van de Brouwersdam, mooie foto's maken bij zonsondergang en lekker BBQen.

De dag begon behoorlijk grijs en nat, maar om 17:00 uur trok de regen weg , kwam de zon te voorschijn en leek het een super avond te worden. Super dat was het. Super veel wind, super veel regen, 16 super coole meiden die de regen trotseerde , super in de regen gebbqt en ja waar ze vandaan kwamen ik weet het niet super veel mannen.

Helaas voor de grootste groep meiden was de wind een "tikkie" te veel. Met onze zeventjes konden we met zijn vieren toch nog het water op, vergezeld door een konvooi mannen. Na dat ik vooral had rond gestuiterd en bedacht had dat een 5 vierkante meter ook wel eens nuttig kan zijn, of dat ik 20 kilo moet aankomen, maakte een pik zwarte lucht en een stortbui een eind aan de sessie voor dat de zon onder kom gaan. Gelukkig konden we droog bbqen en als afsluiting stelde de zon ons niet teleur en kregen we een echte sunset.

Laura, Natural High

Pics
Sluit venster
VRAAG OVER DIT ARTIKEL
Praat mee op het forum2 reacties
WIND-ALERTBericht als het op jouw spot gaat waaienGratis, met je eigen drempel in knopen.Zet een wind-alert

Verder lezen

Al het nieuws