ACHTERGROND

Crew gezocht Dacia NK Kitesurf

emiel·28 jul 2011 · 1 min lezen
emiel · 28 jul 2011 · 1 min
Sfeerbeeld · Pexels
Crew gezocht voor Dacia NK Kiteboard 2011

Voor het Dacia NK Kiteboard zoeken we nog een aantal enthousiaste crewleden voor opbouw en het runnen van het evenement. Het NK wordt dit jaar weer in Scheveningen gehouden op afroep. Het eerste van de volgende weekeindes met voldoende wind wordt het evenement gehouden:

· 2 (opbouw),3 en 4 september
· 23 (opbouw), 24 en 25 september
· 30 september (opbouw), 1 en 2 oktober
· 21 (opbouw),22 en 23 oktober

Op de donderdagen voorafgaand aan de weekeindes laten we rond 12.00 uur weten of het event wel of niet doorgaat dat weekeinde.
Voor crewleden hebben we een kledingpakket van Mystic, betaande uit een jack, shirt en sweater. En natuurlijk zorgen we voor eten, drink en een slaapplaats. Lijkt het je leuk te helpen, stuur dan een mail aan [email protected] , laat even weten welke dagen je kunt en mail ook even je telefoonnummer.

VRAAG OVER DIT ARTIKEL
Praat mee op het forumNog geen reacties. Begin het gesprek.
WIND-ALERTBericht als het op jouw spot gaat waaienGratis, met je eigen drempel in knopen.Zet een wind-alert

Verder lezen

Al het nieuws