F-one heeft 3 nieuwe 2019 kites online gezet. Even terug berichten we al over de speciale Summer edition van de Bandit XII. Nu staat ook de "gewone" Bandit XII online dus meer kleuren om uit te kiezen want de Summer editie kwam in speciale kleuren. Check de link voor alles over de nieuwe Bandit

De Breeze V2; de lichtwind kite van F-one gaat zijn tweede jaar in en krijgt daarom dan ook V2 mee. De Breeze heeft maar 1 strut waardoor de kite lichter is en dus beter vliegt bij weinig wind. Handig als je een extra klein pakketje van je kite wil maken. Ook handig als je wil foilen met weinig wind waarbij de kites met maar 1 strut het doorgaans echt veel beter doen dan kites met 3/4/5 struts. Ook zijn de kites vaak wat goedkoper en prima voor beginners.
Voor 2019 is gewerkt aan het strakhouden van het doek bij depoweren. De grotere maten reageren beter op stuur input. Bij de kleinere maten is er aan controle bij veel wind gewerkt.
De Breeze is leverbaar in de maten: 3,4,5,7,9,11,13,15

Diablo V4; De Ram Air kite voor Pro's. De vierde versie van de Diablo is aangepast op een aantal punten. Hij gaat nu nog beter upwind door een aangepast vleugel profiel. De diablo reageert beter voor super precieze tacks. De kite vliegt sneller en blijft stabieler staan in de lucht. Check de link voor de andere aanpassingen.
De Diablo is leverbaar in de maten: 8,9,11,13,15,18,21




