Nico Landauer uit San Diego laat zien dat de nieuwe F-One Diablo in combinatie met een foilboard maar heel weinig wind nodig heeft. De bomen lijken niet eens te bewegen.

ACHTERGROND
wazzaah·21 dec 2015 · 1 min lezenwazzaah · 21 dec 2015 · 1 min
Sfeerbeeld · PexelsHele licht wind actie - F-One Diablo
WIND-ALERTBericht als het op jouw spot gaat waaienGratis, met je eigen drempel in knopen.Zet een wind-alert
Verder lezen
Al het nieuws
WEDSTRIJDENVan Opzeeland pakt tweede wereldtitel iQFoil in WeymouthDe 27-jarige Nederlander won de medal race in Weymouth voor Noah Lyons en Johan Søe. Sara Wennekes eindigde zesde bij de vrouwen.

VEILIGHEIDSurfer (76) overleden in zee bij NoordwijkEen 76-jarige surfer is zaterdag om het leven gekomen in zee bij Noordwijk. Na een grote zoekactie met KNRM en een politiehelikopter was het te laat.

WEDSTRIJDENLisa Kloster domineert FPT Freestyle aan het NeusiedlerseeLisa Kloster wint FPT Freestyle-evenement aan het Neusiedlersee met duidelijke voorsprong
