ACHTERGROND

Hooked 2012!

ostendlocal·19 apr 2012 · 2 min lezen
ostendlocal · 19 apr 2012 · 2 min
Sfeerbeeld · Pexels
HOOKED 2012, 12 & 13 May, Workum Friesland
Watersport, Extremesports & Fun, 10.00 tot 19.00 uur.



Na het exploderende succes van de eerste editie staat alles en iedereen achter HOOKED klaar voor de tweede editie, nog meer, nog langer en nog leuker.

Op 12 en 13 Mei a.s. is het grootste extreme sport evenement van Friesland, en vindt plaats op het strand van Workum. HOOKED onderscheid zich door de verschillende extreme sporten waar de bezoekers aan deelnemen. Of genietend van de sfeer,muziek en een lekker drankje, toekijkend naar de extreme sporten. Met onder andere: Youri Zoon de wereld Kampioen kitesurfen 2011, de BIGAIRBAG met BMX stunts, camperen, Kite- en wind-surfles voor 15 Euro. Wind of geen wind, HOOKED is altijd een succes!

Vragen jou vrienden of familie je ook altijd om hen te leren Kitesurfen? neem ze me naar HOOKED dan krijgen ze 1,5 uur introductie les voor €15,- van Kitemobile, Antix of Sky-high.
Dit jaar doen we een Kitesurf competitie, maar natuurlijk wel een beetje anders dan we gewend zijn. We gaan een Team competitie doen, dat betekend dat man of vrouw, freestyler oldskooler of freerider gezamenlijk het water opgaan om een ander team te verslaan. Wil jij samen met de grootste namen der namen van de PKRA in het team of tegen hun team varen? Schrijf je nu in!
Wil je geen seconde missen? Blijf dan kamperen voor het surfer tarief van €10,- Euro.

So whats more?
- Kitesurf Team competition “all styles together all you got”
- Gratis BMX, Slackline, Breadkdance & Loangboard clinic’s.
- BMX bigairbag stunts.
- 1,5 uur kitesurf introductie les €15,-
- 1,5 uur windsurf introductie les €15,-
- S.U.P. (stand up padle) tour & Yoga €10,-
- BBQ & lunch voor €15,-
- Music, Drinks & Food.
- Goodie bags & things to win.

Houd onze website in de gaten en volg ons op Facebook of twitter jij er op los #HookedEvent

filmpje vorig jaar:
VRAAG OVER DIT ARTIKEL
Praat mee op het forumNog geen reacties. Begin het gesprek.
WIND-ALERTBericht als het op jouw spot gaat waaienGratis, met je eigen drempel in knopen.Zet een wind-alert

Verder lezen

Al het nieuws