ACHTERGROND

Inschrijving O'Neill Downwinder 2009 gestart

djeverest·5 aug 2009 · 3 min lezen
djeverest · 5 aug 2009 · 3 min
Sfeerbeeld · Pexels
Ook dit jaar organiseert het evenemententeam van JumpTeam Scheveningen de O’Neill downwinder. Er zijn drie zaterdagen in september geselecteerd, te weten 5, 12 of 26 september.
Het programma ziet er als volgt uit:
Aanmelden locatie Scheveningen
08.30 uur
Vertrek van de bussen 10.00 uur
Skippersmeeting 11.00 uur
Safety clinic 11.30 uur
Start 1e groep HvH 12.00 uur
Aankomst 1ste kiters Scheveningen
14.00 uur
Start BBQ 17.00 uur
Prijsuitreiking 18.30 uur
Start eindparty Jor’s Place 18.30 – 24.00 uur

BUSVERVOER
Ontvangst en aanmelding is bij Jump Team Scheveningen. Van daaruit vertrekken ’s ochtends maar liefst 5 luxe touringcars en 1 materialenbus naar Hoek van Holland om alle 250 deelnemers naar het startpunt te brengen.

Het officiële startsein zal ook dit keer gegeven worden bij de Hoekse Watersportvereniging in Hoek van Holland. Na een kiteclinic over safety en selfrescue kunnen deelnemers ervoor kiezen om per team of individueel van start te gaan. Waardevolle spullen kunnen in de materialenbus en worden dan keurig voor je terug naar Scheveningen gebracht.

FOTOSESSIONS
Gedurende de O’Neill Downwinder zijn er op verschillende plaatsen down the ‘road’ zowel in het water als op het strand professionele fotografen actief, die er alles aan doen om jouw allermooiste momenten op camera vast te leggen. De spectaculairste foto’s zijn ’s avonds te bewonderen tijdens de afterparty in Jor’s Place in Schevenigen. De allermooiste actiefoto’s van de dag worden beloond met fraaie prijzen waaronder een uniek custom made Downwinder Gaastra Kiteboard.

ORGANISATIE
Bij de organisatie van dit evenement zijn ook dit jaar surfverenigingen, de reddingsbrigade en Watersport Scheveningen betrokken. Zij begeleiden de O’Neill Downwinder met reddingsboten en doen er alles aan om een veilige vaart van Hoek van Holland naar Scheveningen te garanderen.

EVENEMENT
Het evenement staat gepland op 5, 12 of 26 september, waarbij het weer en met name de wind doorslaggevend zal zijn voor wat betreft de uiteindelijke datum en de programmatijden. Natuurlijk hoopt de organisatie dat we al direct op de eerste datum getrakteerd worden op de ideale weersomstandigheden (windrichting tussen Zuidwest en Noordoost en een windsterkte van 4 tot en met 6 Beaufort). Voor het evenement maar het echter niet uit wanneer, maar alleen of de weergoden ons op de juiste omstandigheden gaan trakteren.
Over alle bevindingen en dus de definitieve GO of NO GO voor de O’Neill Downwinder 2009 worden deelnemers en media donderdags vóór iedere geplande evenementsdatum via e-mail geïnformeerd.
Actuele informatie is altijd te vinden op www.jumpteam.nl.

DEELNAME VOORWAARDEN


Deelnemers dienen:
- Te beschikken over prima kitevaardigheid en zelfredzaamheid
- Te beschikken over eigen (in goede staat verkerend) kitemateriaal, geschikt voor 15-25 knopen met goed werkende safety
- Ouder te zijn dan 18 jaar (of met een handgeschreven bewijs van instemming van zijn of haar ouders)
- Te beschikken over een volledig ingevulde aansprakelijkheidsverklaring en deze mee te nemen.
AANSPRAKELIJKHEIDSVERKLARING
- Het O’Neill Downwinder 2009 regelement doorgelezen te hebben
O'NEILL DOWNWINDER 2009 REGELEMENT
INSCHRIJVEN kan hier!!

LET OP!

De organisatie adviseert dringend elke deelnemer die nog geen lid is van de NKV dit aan te vragen. Hierdoor ben je onder andere verzekerd middels een aanvullende aansprakelijkheidsverzekering.
www.nederlandsekitesurfvereniging.nl

Bron: www.jumpteam.nl
VRAAG OVER DIT ARTIKEL
Praat mee op het forumNog geen reacties. Begin het gesprek.
WIND-ALERTBericht als het op jouw spot gaat waaienGratis, met je eigen drempel in knopen.Zet een wind-alert

Verder lezen

Al het nieuws