Een korte vlog van Jalou deze keer, ze moet alles inpakken voor haar trip naar Kaap Verdie waar komende week de GKA Wave tour begint. En is ze daar nou wat zenuwachtig van geworden of is ze altijd zo onhandig? 

ACHTERGROND
wazzaah·9 feb 2018 · 1 min lezenwazzaah · 9 feb 2018 · 1 min
Sfeerbeeld · PexelsJalou's vlog 23 - Naar Sal
WIND-ALERTBericht als het op jouw spot gaat waaienGratis, met je eigen drempel in knopen.Zet een wind-alert
Verder lezen
Al het nieuws
WEDSTRIJDENVan Opzeeland pakt tweede wereldtitel iQFoil in WeymouthDe 27-jarige Nederlander won de medal race in Weymouth voor Noah Lyons en Johan Søe. Sara Wennekes eindigde zesde bij de vrouwen.

VEILIGHEIDSurfer (76) overleden in zee bij NoordwijkEen 76-jarige surfer is zaterdag om het leven gekomen in zee bij Noordwijk. Na een grote zoekactie met KNRM en een politiehelikopter was het te laat.

WEDSTRIJDENLisa Kloster domineert FPT Freestyle aan het NeusiedlerseeLisa Kloster wint FPT Freestyle-evenement aan het Neusiedlersee met duidelijke voorsprong
