ACHTERGROND

Kite Active season kick-off

asluis·2 apr 2025 · 2 min lezen
asluis · 2 apr 2025 · 2 min
Sfeerbeeld · Pexels

Begin het seizoen goed met KiteActive!

Erbij zijn is beleven! DE OFFICIËLE AFTRAP VAN HET KITESEIZOEN! Beleef het ultieme weekend met een gezellige kitecommunity. Boordevol kitesurf actie, trick clinics, fotoshoots, goede muziek, geweldige mensen, warme sauna's en hot tubs als je het te koud hebt en toffe wedstrijden met geweldige prijzen!

Beperkt aantal tickets beschikbaar voor 19/20 april Waar? Workum natuurlijk!

19 april zaterdag
08:00-10:00 uur Inchecken op de camping
10:00-18:00 uur De hele dag zit vol met muziek en geweldige activiteiten! Als de wind goed is, doen we progressiesessies, clinics en wedstrijden voor iedereen! Als de wind niet goed is, hebben we overdag geweldige groepsactiviteiten en leuke livemuziek en groovy vibes! Je kunt de hele dag genieten van de warme en gezellige apres kitebar en je kunt een pauze nemen in een van de hottubs of sauna's, dus we weten zeker dat je warm blijft!!
19:00-21:00 uur BBQ Time! Samen met een aantal te gekke bands voor good vibes
21:00 tot? Loods Rave met House / Disco / Techno



20 april zondag
08:00-10:00 uur Ontbijt in de gezellige en warme après-skiet-schirmbar.
10:00-17:00 uur De hele dag zit vol met muziek en geweldige activiteiten! Als de wind goed is, doen we progressiesessies, clinics en wedstrijden voor iedereen! Als de wind niet goed is, hebben we overdag geweldige groepsactiviteiten en leuke livemuziek en groovy vibes! Je kunt de hele dag genieten van de warme en gezellige apres kitebar en je kunt een pauze nemen in een van de hottubs of sauna's, dus we weten zeker dat je warm blijft!!
15:00-17:00 uur Live reggae van Rastafari

VRAAG OVER DIT ARTIKEL
Praat mee op het forumNog geen reacties. Begin het gesprek.
WIND-ALERTBericht als het op jouw spot gaat waaienGratis, met je eigen drempel in knopen.Zet een wind-alert

Verder lezen

Al het nieuws