MATERIAAL

Kiteboard Open 2011 Friday update

djavin·10 jun 2011 · 3 min lezen
djavin · 10 jun 2011 · 3 min
Sfeerbeeld · Pexels
Jawel nog 1 nachtje slapen en ons favoriete Kiteboard evenement KBO Powered bij Protest gaat weer los! Overcome any obstacle! Be there! Om je nog even helemaal lekker te maken, hier een kleine update van wat je staat te wachten in deze al weer 7de editie van het KBO!

PRIJZENNN winnen!
Dit jaar kun je meer PRIJZENNN winnen als ooit te voren! Hot off the press kunnen we nu bevestigen dat er een hele vette Indoor Skydive te winnen is! Aangeboden door Indoor Skydive rozendaal! De winnaars van de Big Air gaan daar mee een hele vette prijs pakken! Voor de Rookies pakt Kite Outlet lekker uit met een sponsorship en via SlamFM kon je al een board winnen.

Als altijd, is er ook voor de minder getalenteerde kiters van alles te winnen! Zo is de KBO Report Contest weer terug van weggeweest! De hoofdprijs?... Een Underground Styx 2011 kiteboard naar keuze! Kom je volgende keer misschien wel mee in aanmerking voor de Big Air prijs zo fijn als de ride die dat board je biedt...

En over boards gesproken... de Twitter contest geeft je ook leuke prijzen! Namelijk een Kheo Landboard! Altijd leuk als je het water niet op wilt en toch ff wilt kiten. Tweet met hashtag #KBO11 en doe mee!

Er komt ook nog een leuke Foursquare contest, dus... inchecken maar! Elke checkin telt, de prijzen hier worden willekeurig verloot.

KBO Festival editie
De zevende editie gaat de boeken in als de festival editie! Een tweede podium, een mainstage aan de jurtytoren, is aan het evenement toegevoegd en op Zaterdag treden daar al de eerste artiesten op. Gevolgd door een vette movies on the beach sessie. Zie hier het zaterdag avond programma:

Music at the mainstage 17.00, 19.00 The Hayze
Movies @theBeach 21.00, 00.00


Peter Lynn Beachparty
De line-up van de beachparty is ook bekend. Met dank aan Peter Lynn, dit jaar partner van Kiteboard Open, is de beachparty ook dit jaar weer even geweldig als eerdere jaren. Ruben Lenten (Slingshot) stelde de line-up samen en ow ow ow wat ziet dat er weer dik uit:

Music at the mainstage 16:00, 17:00: Glossy Jesus
17:00 - 17:30: JR Dallas
17:30 - 18:30: Kensington
18:30, 19:30: JR Dallas
19:30, 21:30: Aike & Niles Dickson
Pete Lynn Party
21:30 - 22:30: Ruben Lenten
22:30, 24:00: Unders
24:00 - END: Jason Shae & Pete Bandit


Meerrrrr...
Over de Rookie contest las je al eerder, het testival staat weer vol met vette merken, er zijn weer veel alternatieve activiteiten als golfsurfen, SUPpen, landboarden, skimmen, etc, Daarover meer op www.kiteboardopen.com

Gratis Parkeren!
Parkeren is goed geregeld, je kunt een gratis pendel pakken vanaf de parkeerplaats aan de rand van noordwijk, Kijk ook even op de website voor details.

Kortom.... KBO is about to rock! BE THERE!



http://www.kiteboardopen.com/
VRAAG OVER DIT ARTIKEL
Praat mee op het forum6 reacties

Verder lezen

Al het nieuws