ACHTERGROND

Kiteboardopen%202007

kiteboedha·21 dec 2006 · 1 min lezen
kiteboedha · 21 dec 2006 · 1 min
Sfeerbeeld · Pexels

De 3de editie van het Kiteboardopen zal plaatsvinden op 1e en 2e pinksterdag 2007!
27 & 28 Mei moet je dus zeker blokken in je agenda!

Het concept will continue, testifals, free clinics, demo's, contests en natuurlijk een Vette Party! Nieuw super chille beachclub van de KSN en nog veel meer nieuwe activiteiten waarover binnenkort meer!

Wil je zeker zijn van een topweekend boek dan nu al een plekje op een camping of zoek een hotel / pensioen en maak er gewoon een weekendje uit van!
Wind of geen wind maakt niet uit Vet wordt en Super zal het zijn!!!!

Vanaf afgelopen weekend is de geheel vernieuwde site live, nog actueler en je kunt nu ook reageren op de artikellen check de site op: www.kiteboardopen.com

Wij zijn hard bezig er nog een beter evenement van te maken (als dat nog kon) en we hopen jullie dan ook allemaal weer te zien met Pinksteren in Noordwijk at the Notorious Beach.

Het KBO Team
VRAAG OVER DIT ARTIKEL
Praat mee op het forum31 reacties
WIND-ALERTBericht als het op jouw spot gaat waaienGratis, met je eigen drempel in knopen.Zet een wind-alert

Verder lezen

Al het nieuws