Vol trots presenteert het KBO team de nieuwe 2007 website. Daarom.com ontwikkelde de nieuwe website en komt met een nog fraaier design als voorgaande jaren! Grote aktiefoto's bepalen nu het beeld. Tevens komt de site nog dichter naar de bezoeker toe door de nieuwe functionaliteit! Je krijgt nu nog meer de ruimte om betrokken te zijn bij KBO! |
Het KBO team kan zelf de site van nieuws voorzien en jij,de bezoeker kan op elk nieuwsitem reageren. Daardoor ontstaat er directe feedback op de acties die er komen. Daarmee kan het KBO team het evenement nog beter maken. Want je weet toch: het KBO is vóór maar zeker dóór de riders!en meer... check it out @ www.kiteboardopen.com |

ACHTERGROND
djavin·16 mrt 2007 · 1 min lezendjavin · 16 mrt 2007 · 1 min
Sfeerbeeld · PexelsKiteboard%20Open%202007%20website%20online
WIND-ALERTBericht als het op jouw spot gaat waaienGratis, met je eigen drempel in knopen.Zet een wind-alert
Verder lezen
Al het nieuws
WEDSTRIJDENVan Opzeeland pakt tweede wereldtitel iQFoil in WeymouthDe 27-jarige Nederlander won de medal race in Weymouth voor Noah Lyons en Johan Søe. Sara Wennekes eindigde zesde bij de vrouwen.

VEILIGHEIDSurfer (76) overleden in zee bij NoordwijkEen 76-jarige surfer is zaterdag om het leven gekomen in zee bij Noordwijk. Na een grote zoekactie met KNRM en een politiehelikopter was het te laat.

WEDSTRIJDENLisa Kloster domineert FPT Freestyle aan het NeusiedlerseeLisa Kloster wint FPT Freestyle-evenement aan het Neusiedlersee met duidelijke voorsprong
Daarom.com ontwikkelde de nieuwe website en komt met een nog fraaier design als voorgaande jaren! Grote aktiefoto's bepalen nu het beeld. Tevens komt de site nog dichter naar de bezoeker toe door de nieuwe functionaliteit! Je krijgt nu nog meer de ruimte om betrokken te zijn bij KBO!
Daardoor ontstaat er directe feedback op de acties die er komen. Daarmee kan het KBO team het evenement nog beter maken. Want je weet toch: het KBO is vóór maar zeker dóór de riders!