Hoi Hanglossers,
Net terug vanuit een winderig Egypte! Echter dit keer niet om te kiten maar voor een andere adrealine opwekkend gebeuren, "The Red Sea Rib Rally".
Voor de mensen die dit voorjaar het Kiteboardopen hebben bezocht, herinneren jullie nog die grote rubberboten met die leuke outboard motoren? Nou daar ging het allemaal om. Tijdens het KBO maakte ik kennis met deze sport en besloot deel te nemen aan de ribrally editie NL. Een geweldig initatief waarmee je kans maakt deel uit te maken van een Nederlands selectie team die mocht gaan strijden in Egypte.
Ik had het gehaald om in de finales te komen echter daar stopte mijn avontuur. Tot een paar weken geleden een sponsor " Jack's Casino" opstond en een boot sponsorde maar geen bemanning had. Daar kwamen wij in beeld. Uit het niets onstond ons team met daarin Kiteboedha als Throttle man (gas geven) Jelle Montsma als pilot (sturen) en Ron vd Brink & Marco Poelman als endurance sporters achterin de boot.
Zoals gezegd hebben we dus de afgelopen week geraced in egypte, Hurghada, Summa Bay en El Gouna. Een fantastisch avontuur wat we hebben mogen afsluiten met het ontvangst nemen van de eerste prijs in de endurance klasse. Een klasse waarin 13 gelijke boten strjden om de titel.
Onze avonturen zijn vanaf vrijdag 16 November 5 weken lang te zien op vrijdagavond 23.00 op veronica.
Veel kijkplezier en stap volgend jaar eens in bij ons op het Kiteboardopen




