ACHTERGROND

Kortingsbon Strand Horst

svdb·26 jun 2004 · 1 min lezen
svdb · 26 jun 2004 · 1 min
Sfeerbeeld · Pexels
Horecagelegenheden hebben vaak verschillende meningen over kiteboarders. Sommigen zien ons kiteboarders liever niet voor hun strandtent kiteboarden terwijl anderen juist razend enthousiast zijn.

Roland van horecagelegenheid 'Ganzenkamp' op Strand Horst hoort bij de enthousiaste groep. De meeste Horst-kiters kennen hem dan ook goed. "Na een heftige kiteboardsessie moeten de pk's van de mannen weer bijgevuld worden, dat doen ze bij mij", aldus Roland.

Om ons kiteboarders, met het meest luxe en dure materiaal waardoor wij vaak blut zijn, tegemoet te komen heeft Roland een kortingsbon gemaakt voor de maand juli.

Print de bon even uit en neem hem mee naar Strand Horst.


VRAAG OVER DIT ARTIKEL
Praat mee op het forum6 reacties
WIND-ALERTBericht als het op jouw spot gaat waaienGratis, met je eigen drempel in knopen.Zet een wind-alert

Verder lezen

Al het nieuws