ACHTERGROND

Live Fuerte verslag van Chris

fokke·24 jul 2003 · 2 min lezen
fokke · 24 jul 2003 · 2 min
Sfeerbeeld · Pexels
Het waait HARD op Fuerte Ventura en de Nederlanders hebben er moeite mee gehad vandaag Stef en Christiaan kwamen beide door eerste ronde heen wat in ieder geval al een notering bij de beste 17 betekend. Christiaan won van Mark Doyle! Gister voer hij met GTO7, en vandaag VOL overpowered met FUEL7. (beide SS). In de tweede ronde verloor christiaan dus, van een spanjaard oa. Hij raakte ook zijn board kwijt.

De Heats zijn BRUUT, Christiaan verteld dat er binnen de heats zó hoog gesprongen dat je haast onder diegene door zou kunnen varen >:). Tricks zijn véél minder spectaculair, er worden ook bijna geen handlepasses gedaan, maar wel HELE BRUTE kiteloops! Iedereen vaart met 6/7 meter kites.

Van het coolskin team zit alleen Gianni er nog in, hij is Nú bezig met het varen van de kwart finale. Christiaan zegt dat er een zéér indrukwekkende hangtime contest aan zit te komen. Stef en Christiaan hopen morgen door hard te werken nog ronde mee te pakken en zo een notering bij de beste 13 te kunnen krijgen. Vanavond wordt er niet gefeest, maar gerust, na een zware wedstrijddag, Afgelopen dagen al flinke feesten achter de rug gehad.

*latest news: Gianne is door kwartfinale en gaat door!*

vanavond zal er wel officieel iets komen met standen enzo erbij
VRAAG OVER DIT ARTIKEL
Praat mee op het forum7 reacties

Verder lezen

Al het nieuws