MATERIAAL

Meet GIN testdagen

bastiaan_·2 aug 2010 · 1 min lezen
bastiaan_ · 2 aug 2010 · 1 min
Sfeerbeeld · Pexels

Zo de plannen zijn gesmeed en de data voor de testdagen zijn vastgelegd. Wil je eens iets nieuws proberen? Dan moet je zeker een keer langs komen.
Zeker ook omdat je als deelnemer een flinke introductiekorting zult krijgen als je één of meer kites aanschaft.

Uiteraard zijn dit soort dagen sterk afhankelijk van het weer. Data zijn daarom onder voorbehoud. Je kunt op de ochtend van de testdag op onze http://www.facebook.com/pages/GIN-Kiteboarding-NL-BE/139342512766651 of www.ginkiteboarding.nl zien of het door gaat.
De NL website moet nog verder uitgewerkt worden, dus voor info over de kites moet ik je nog even doorverwijzen naar www.ginkites.com.
Heb je vragen? Stel ze dan via [email protected].

De data zijn:

28 & 29 augustus
10:00 - 16:00 uur Surfclub Texel
Paal 17, Ruijslaan, De Koog

4 & 5 september
12:00 - 16:00 uur IJmuiderslag
IJmuiderslag, IJmuiden

11 & 12 september
12:00 - 16:00 uur Hindeloopen/'t Mirnser Klif
Westerdijk 9, Hindeloopen/Murnserdijk 46A, Mirns

18 & 19 september
12:00 - 16:00 uur De Kous, Brouwersdam
Brouwersdam, Ouddorp

VRAAG OVER DIT ARTIKEL
Praat mee op het forum10 reacties
WIND-ALERTBericht als het op jouw spot gaat waaienGratis, met je eigen drempel in knopen.Zet een wind-alert

Verder lezen

Al het nieuws