|
NK Kiteboard 2006 in Scheveningen
|
||
| Het NK Kiteboard zal dit jaar in Scheveningen gehouden worden. Net als afgelopen jaar zal er ook dit jaar een zogenaamd windraam gehanteerd worden. Dit betekent dat er drie weekeinden geselecteerd zijn, en het eerste weekeinde waarop de windverwachtingen goed lijken te zijn gaat het NK Kiteboard van start.
De volgende weekeinden zijn gepland: 30 september en 1 oktober, 7 en 8 oktober en 14 en 15 oktober. De locatie is zoals gezegd Scheveningen tussen de haven en de pier. Goed te weten is dat alle partners uit 2005 nog aan boord zijn: Protest Boardwear en Red Bull doen ook in 2006 weer mee. De sponsorlijst is uitgebreid met Jägermeister en Renault Nederland terwijl ook Topsport Den Haag het evenement ondersteunt. Verder stelt Electra bikes voor zowel de nieuwe Nederlands kampioen als de Nederlands kampioene een vette beachcruiser ter beschikking. Momenteel doen de Nederlandse kiteboarders het ook internationaal erg goed. Bij de dames is Katja Roose momenteel de hoogst geklasseerde Nederlandse dame met een zevende plaats. Zij verloor afgelopen jaar tijdens het NK van Jalou Langeree, die internationaal weer tiende staat. Dus ook bij de dames beloofd het een spannende NK strijd te worden. |

NL EN BELGIË
freij·5 aug 2006 · 2 min lezenfreij · 5 aug 2006 · 2 min
Sfeerbeeld · PexelsNK%202006%20in%20Scheveningen
WIND-ALERTBericht als het op jouw spot gaat waaienGratis, met je eigen drempel in knopen.Zet een wind-alert
Verder lezen
Al het nieuws
VEILIGHEIDSurfer (76) overleden in zee bij NoordwijkEen 76-jarige surfer is zaterdag om het leven gekomen in zee bij Noordwijk. Na een grote zoekactie met KNRM en een politiehelikopter was het te laat.

WEDSTRIJDENPWA Youth World Cup Bonaire: Nederlandse jeugd schittertDe Jong-zusters, Tycho Smits en Diederik Leemans voeren de ranglijsten aan op het Caribische toernooi.

WEDSTRIJDENNederlandse toppers winnen PWA Freestyle Single Elimination op FuerteventuraNeubauer wint met 0,11 punten verschil, Huvermann verslaat 16-voudig wereldkampioen

