ACHTERGROND

%5Benqu%EAte%5DOnderzoek%20%28update-extra%20vragen%29

slis·9 jun 2008 · 2 min lezen
slis · 9 jun 2008 · 2 min
Sfeerbeeld · Pexels


Na een geweldig respons op de vorige enquete hebben we nog een keer jullie hulp nodig!
De vorige enquete heeft veel antwoord gegeven op onze vragen, helaas nog niet al onze vragen. Daarom hebben we een tweede enquete gemaakt voor de mensen die de vorige enquete ook hebben ingevuld. Deze gaat iets dieper in op de problemen.
Voor diegenen die de vorige enquete hebben ingevuld, bedankt! Zouden jullie voor een goede rapportage deze nieuwe enquete nog willen invullen?
http://www.thesistools.com/?qid=56045&ln=ned
De uitslagen worden eind deze week ook aan jullie gepresenteerd.
Groet,
Jonathan Prins & Ron van der Staay




Kitesurfen groeit en groeit, je merkt dat spots drukker bezocht worden en dat het deelnemer aantal toe neemt.
Dit is een goed teken, echter vraagt dit wel enkele organisatie. Kitesurfen is een geweldige sport die met veel passie beoeffend wordt.

Dat kitesurfen een risicovolle sport is weten we! Helaas gebeuren er soms ongelukken die voorkomen hadden kunnen worden.
Komt dit door onwetendheid, onoplettendheid of iets anders?

D.m.v. een onderzoek willen wij inzicht krijgen in deze problemen en hoe deze te reduceren.
Hierdoor willen wij de beeldvorming van buitenstaanders over kitesurfen verbeteren.
Waardoor de onderhandeling positie versterkt kan worden voor bepaalde bestemming plannen zoals de Natura 2000.

In de onderstaande link vindt een enquête, zou u de tijd willen nemen om deze in te vullen zodat u kunt helpen aan het succes van uw sport!

http://www.thesistools.com/?qid=55049&ln=ned

Dit onderzoek is opgezet door studenten van Stenden Hogeschool te Leeuwarden in samenwerking met de NKV.

Alsvast bedankt voor uw medewerking,

Jonathan Prins & Ron van der Staay

VRAAG OVER DIT ARTIKEL
Praat mee op het forum21 reacties

Verder lezen

Al het nieuws