ACHTERGROND

Persbericht: Kitesurfen op Oostvoornse meer officieel toegestaan

support·24 okt 2011 · 1 min lezen
support · 24 okt 2011 · 1 min
Sfeerbeeld · Pexels
Persbericht



Aanwijzingsbesluit kitesurfen Recreatieschap Voorne-Putten-Rozenburg


Per 20 oktober is het aanwijzingsbesluit kitesurfen van kracht. Dat heeft het Dagelijks Bestuur van het recreatieschap Voorne-Putten-Rozenburg op 12 oktober 2011 besloten.

Kitesurfen is met dit besluit officieel toegestaan op het Oostvoornse meer. De gebruikersgroepen van het Oostvoornse meer (kitesurfers, windsurfers, vissers, strandbezoekers, duikers) hebben aangegeven dat zij in onderlinge afstemming via zelfregulatie op een veilige manier van het meer gebruik zullen maken.
G.Z-H evalueert jaarlijks het gebruik van het meer door de diverse gebruikersgroepen. Mocht het gebruik in de praktijk problemen opleveren dan zal het recreatieschap het aanwijzingsbesluit aanpassen.

Op het Brielse Meer en in de Bernisse blijft het kitesurfen overigens niet toegestaan.

Meer informatie
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Recreatieschap Voorne/Putten/Rozenburg/G.Z-H telefoon 010-2981010.
VRAAG OVER DIT ARTIKEL
Praat mee op het forumNog geen reacties. Begin het gesprek.
WIND-ALERTBericht als het op jouw spot gaat waaienGratis, met je eigen drempel in knopen.Zet een wind-alert

Verder lezen

Al het nieuws