Uitslag:
1. Kevin Langeree
2. Youri Zoon
3. Aaron Hadlow
1. Joanna Litwin
2. Bruna Kajiya
3. Karolina Winkowska
UPDATE 2:
Singles
1:Kevin Langeree
2:Aaron Hadlow
3:Youri Zoon
4:Reno Romeu
chicks:
1:Joanna Litwin
2:Bruna Kayija
3:Karolina Winkowska
4:Angela Peral


UPDATE 1:
We hadden een beetje waterschade doordat we op het strand sliepen..
Verslag 1 van Into The Wild!
Vannacht lekker geslapen op een parking!!
Gisteren waren er trials met niet normaal veel deelnemers.
Heats van 3 personen waarvan de winnaar direct naar het main event mocht, de tweede moest dan door naar de tweede ronde van de trials en zo 2x winnen en dan mocht die dan ook naar het main event.
Steve, Mowgli en Tijn mochten direct naar het main event.
Tijn, Johnno en Ian Curry(Belg) waren het eerst aan de beurt. Tijn had een super heat met veel cleane landingen. Vette Kiteloop KGB en veel meer. Johnno had ondanks pijn in z'n ribben een mindere heat en Ian had wat teveel kracht in z'n 12.
Steve had een super goeie heat die meer op een chillsessie leek omdat hij constant met een lach op het gezicht naar de toeschouwers keek.
Mowgli deed gewoon zijn ding in de verkeerde heat, maar hij mocht gelukkig zijn juiste heat nog varen. Heel moeilijk was het niet omdat er een tegenstander ontbrak en de andere dude probeerde tot 3maal toe een straight handlepass zonder succes. Maar al bij al heeft Zack(zo heet Tack hier in Duitsland) wel clean gevaren en veel tricks geland.
Johnno, Forest en Jerrie moesten nog hard werken om er te geraken maar ze slaagden er allemaal in!
Jerrie moest in de tweede ronde tegen Forest en nog twee andere gasten. Forest won, en Jerrie moest nog een paar heats varen. De grote vriendelijke reus slaagde erin om zijn andere heats te winnen en mocht ook door.
Johnno moest ook nog wat heats en na het verliezen van zijn kite tijdens een belangrijke heat slaagde hij er nog in om de heat te winnen!
Annie zit rechtstreeks in het main event, dus we zien vandaag wel gebeuren wat gebeuren zal.
Volgens mij is er echt nog nooit zo'n grote opkomst geweest op een PKRA want er waren 33 mensen die meededen aan de qualificaties!!
Het evenement is, zoals vorige jaren, een groot dorp die in het midden van het strand geplaatst is.
We begrijpen niet echt bepaald hoe die Duitsers denken, want heel het PKRA-dorp stond gisteren onder water..
Springvloed is de dooddoener.
Ik ga nu eerst ontbijten en ik hoop vanaf nu regelmatiger updates te kunnen doen.
We hebben nu een chille plaats gevonden voor onze tent, dus nachtrust is er vanaf nu ook!!
peace en tot vanavond misschien als de wind goed blijft..
Aaron, Kevin (laaste 2 keer winnaar in Duitsland) of Youri? Wie gaat deze keer de beste zijn. Na de spannende strijd op Fuerte ventura moet het deze keer ook wel spannend worden. Zullen de heren hun vorm kunnen behouden of worden ze er al in de singles uitgekickt door opkomend talent?
Want het is vakantie in Nederland en Belgie, Duitsland is dichtbij dus misschien dringt er wel een rookie door tot het main-event en geeft deze de gevestigde orde klop
.
En gelukkig maar dat een hoop mensen vakantie hebben en Duitsland dichtbij is want onze nieuwe admin Ostendlocal gaat infiltreren in het PKRA kampement en ons alle dagen van de laatste nieuwste en roddels voorzien
De wind lijkt het nog een beetje af te wachten, maar het is de Duitse Waddenzee en de Nederlandse Waddenzee kennende moet ook dat goed komen
Windverwachting
Heren singles
Dames singles
Heren doubles
Dames doubles
Blijf op de hoogte met Twitter




