ACHTERGROND

PKRA - Spanje - Fuerteventura Hadlow 1

wazzaah·20 jul 2008 · 2 min lezen
wazzaah · 20 jul 2008 · 2 min
Sfeerbeeld · Pexels

PKRA - Spanje - Fuerteventura



Cliquez pour agrandir


Je zal toch maar pro-kiter zijn deze dagen. Het ene event na het andere, wel goed voor je frequent flyer punten, maar wat een heen en weer gereis.
Op Fuerta Ventura is deze week de een begin gemaakt met de eerste van 5 verschillende world-cups voor het kitesurfen en windsmurfen.

Freestyle:


Heren singles
Dames singles
Heren doubles
Dames doubles



Monday July 28th

16.00h - 18:00h

PKRA Registration at the race Office
Mandatory for all riders entering the Event.


Tuesday July 29th

10.00h
11.00 -17.00h

Riders meeting and drawing with all athletes (Mandatory)
Freestyle competition and or Course Racing

Wednesday July 30th

10.00h
10.30 -17.00h

Riders meeting
Freestyle competition and or Course Racing

Thursday July 31th

10.00h
10.30 -17.00h

Riders meeting
Freestyle competition and or Course Racing

Friday August 1st

10.00h
10.30 -17.00h

Riders meeting
Freestyle competition and or Course Racing
Saturday August 2nd
10.00h
10.30 -17.00h
20.00
h
Riders meeting
Freestyle competition and or Course Racing
Awards Ceremony



Vanaf morgen zijn de freestyle kiters aan de beurt op Fuertaventura. We hopen natuurlijk dat Kevin Langeree weer in topvorm is. Winst hier zal hem toch een lekkere voorsprong geven in de strijd om de wereldtitel.
Jalou heeft ook volop kunnen trainen en heeft van haar broer natuurlijk vast een paar mooie moves geleerd Smiley Bij de dames doet ook snelheidsduivel Sjoukje Bredenkamp mee, benieuwd of ze net zo goed is met het freestyle of dat ze gewoon het wedstrijdveld uitraast Smiley









Voor de kiters is snelheid voorlopig het belangrijkste, hoe sneller hoe beter en liefst nog een extra rondje om alle windsurfers heen. Zij hebben tot 3 augustus de tijd om de snelste tijd over 500m neer te zetten. Nederlandse inbreng komt natuurlijk van Katja Roose die haar site al geupdate heeft over de eerste dag en Rolf van der Vlugt.


Klik voor grote versie


De freestyle dames en heren krijgen vanaf de 28ste een week op hun kunsten te vertonen.



In totaal is er $ 77.000 aan prijzengeld te verdelen bij de kiters, denk dat ze dit liever in euro's zouden willen hebben Smiley


Windverwachting
Klik voor grote versie
Katja Roose 3de PKRA Speed met 31.73 knts Smiley (bijna 60km/h)



We houden jullie natuurlijk zo veel mogelijk op de hoogte Smiley
VRAAG OVER DIT ARTIKEL
Praat mee op het forum54 reacties

Verder lezen

Al het nieuws