ACHTERGROND

Randy%20@KPWT%20Brazil

justin·1 okt 2007 · 1 min lezen
justin · 1 okt 2007 · 1 min
Sfeerbeeld · Pexels

NL:
De World Cup Kitesurfen begint morgen. Morgenochtend moeten we ons inschrijven op het strand van Cumbuco en de dag daarna begint de eerste wedstrijd. Sinds dat ik hier ben is er nog geen één dag zonder wind geweest en daarom heb ik dus flink kunnen trainen. De laatste 4 dagen heb ik niet meer gevaren omdat ik eigelijk iets te veel getrained heb en daardoor mijn schouders wat rust moet geven. De spieren zijn wat uitgerekt na al het pasen, maar na mijn rust en nog 2 dagen rust te gaan heb ik al het vertrouwen dat het goed gaat komen en ik uitgerust genoeg ben.

De wedstrijd gaat zeker mooi worden. Er doen veel goede riders mee, name zoals: Tom Herbert (FRA), Florian Daubois (FRA), Seb Garat (FRA), Sander Lenten (HOL), Ariel Corniel (DOM), Alex Soto (DOM) enzovoorts, enzovoorts.

Ik hoop dat ik een goede plaats weet te behalen, wens me succes en ik probeer iedereen zo veel mogelijk up to date te houden!

Powered KGB

VRAAG OVER DIT ARTIKEL
Praat mee op het forum11 reacties
WIND-ALERTBericht als het op jouw spot gaat waaienGratis, met je eigen drempel in knopen.Zet een wind-alert

Verder lezen

Al het nieuws