ACHTERGROND

Redbull Gone with the Wind - Oostduinkerke

wazzaah·1 mrt 2017 · 2 min lezen
wazzaah · 1 mrt 2017 · 2 min
Sfeerbeeld · Pexels

Voor de Belgen onder ons en degene die dichtbij de Belgische grens wonen. Morgen Redbull Gone with the Wind in Oostduinkerke Belgie.

Na maanden wachten op de ideale weersomstandigheden, is het eindelijk zover!

Na maanden wachten zitten de weersomstandigheden voor de tweede editie van Red Bull Gone With The Wind eindelijk mee, of tegen: het is maar hoe je het bekijkt. Op donderdag 2 maart 2017 wordt er felle wind voorspeld. Ideaal voor de geselecteerde kitesurfers om de strijd aan te gaan!

Wat is Red Bull Gone With The Wind?

Red Bull Gone With The Wind is een uniek kitesurfing evenement. Specifiek aan het kiteconcept is het feit dat de wind in deze wedstrijd zowel voor als tégen je werkt. De deelnemers moeten immers eerst 1 kilometer door het zand tegen de wind in lopen (met hun kitemateriaal op de rug), om vervolgens de langste airtime te neer te zetten met de wind mee. Een bikkelharde en vermoeiende strijd!

See you on the beach?

Wil je de actie niet missen? No worries, het event is gratis voor publiek! Kom dus een kijkje nemen op het strand van Oostduinkerke. Hieronder vind je alle praktische details.

  • Datum? Donderdag 2 maart 2017
  • Waar? Surfclub Windekind, Zuidenwindhelling 1, 8670 Oostduinkerke
  • Tijdstip? Start evenement gepland om 10:00, einde voorzien rond 11:00. Opgelet, het event is weersafhankelijk. Het exacte startmoment wordt definitief vastgelegd de ochtend zelf.

Kan je niet wachten?

Bekijk in afwachting van het event de beelden van de vorige editie. De laatste updates vind je op onze Facebook eventpage.

VRAAG OVER DIT ARTIKEL
Praat mee op het forumNog geen reacties. Begin het gesprek.
WIND-ALERTBericht als het op jouw spot gaat waaienGratis, met je eigen drempel in knopen.Zet een wind-alert

Verder lezen

Al het nieuws