NL EN BELGIË

redbull king of air zandvoort

kiteboardertje·7 sep 2004 · 1 min lezen
kiteboardertje · 7 sep 2004 · 1 min
Sfeerbeeld · Pexels

Red Bull organiseert binnenkort in Nederland het qualifying event voor de Red Bull King of the Air op Maui, Hawaii. Dit evenement staat bekend als het meest vooraanstaande kite event ter wereld!



Na de boottrip naar Terschelling in 2003, zal dit jaar 'The Spot' in Zandvoort als decor fungeren voor een echte boardercross wedstrijd met als inzet de felbegeerde tickets naar Hawaii. Vorig jaar hebben Katja Roose en Christiaan Brouwer de tickets gewonnen.
Zij kwamen op Maui de voorrondes door en eindigden beide bij de laatste 10 op het main event. Een fantastische prestatie als je bedenkt dat naast de qualifiers van alle andere deelnemende landen ook alle toppers van de wereld mee streden.
Het qualifying event 'Fly toRed Bull King of the Air" staat gepland in het weekend van 10/11/12 september. De uiteindelijke dag is afhankelijk van de windvoorspelling. Uiterlijk twee dagen van te voren maken we via deze site bekend op welke datum het event zal plaats vinden.



tjek de link
VRAAG OVER DIT ARTIKEL
Praat mee op het forum31 reacties
WIND-ALERTBericht als het op jouw spot gaat waaienGratis, met je eigen drempel in knopen.Zet een wind-alert

Verder lezen

Al het nieuws