ACHTERGROND

redbull Terschelling verslag

robbynitroz·20 jul 2003 · 2 min lezen
robbynitroz · 20 jul 2003 · 2 min
Sfeerbeeld · Pexels
Hele weekend op Terschelling gezeten. Super weer zaterdag...tot 5 uur geen wind en plotseling een mooi zeebriesje en iedereen alles weer uitpakken en tot 10pm gevaren waarbij ook 2 heats met 12 man waaruit er 2 naar de finale doorgingen. En de 3de Heat dus de Finale.
De Omstandigheden waren de eerste 2 uur voor de wedstrijd behoorlijk maar tijdens de 2de heat zakte het wat in. De Finale was dan weer wel goeie wind.
In de Finale zaten: Mark Tober, Cees van Oostrom, Christiaan Brouwer en Bastiaan (achternaam ontschoten)
De Uitslag hiervan werd zaterdag nog niet bekend gemaakt

Zondag ochtend geen wind.....om 10 uur begint het opeens te poeieren 25 knopen! (niet voorspelt; die weergasten snappen er dus werkelijk helemaal geen ene drol van OENEN!!). Er werd Hangtime en Best trick gehouden.
Hangtime werd gewonnen door christiaan brouwer met 5.4 seconden. 2de plaats cees van oostrom en derde Jurrien Vermeulen.
Best trick werd gewonnen door christiaan brouwer ( sicke kiteloopmove) 2de plaats Stef de Jong... 3de plaats Tjalling Alkema met wedero.mn hele sicke kiteloops vol door het windraam.
Overall werd Christiaan Brouwer 1 en die krijgt dus de ticket naar Hawai
Vrouwen heats zijn er ook geweest ofcorse....er waren er maar 3 en Petra ging er met de ticket naar Hawai vandoor, zondag ochtend crashte ze nog en kreeg ze twee hechtingen in haar slaap maar dat was natuurlijk geen rede om niet te varen een uurtje later.

Qua organisatie hoedje af....best georganiseerde wedstrijd en vooral alles eromheen die ik tot nu toe meegemaakt heb (BBQ, Zeilboten er naartoe, eten en handelen) Hulde!!
VRAAG OVER DIT ARTIKEL
Praat mee op het forum14 reacties

Verder lezen

Al het nieuws