ACHTERGROND

Renault%20NK%20gaat%20door%20dit%20weekend

slis·6 nov 2008 · 1 min lezen
slis · 6 nov 2008 · 1 min
Sfeerbeeld · Pexels

Dit weekeinde Renault Eco 2 NK Kiteboard!

Op 8 en 9 november zal in Scheveningen het Renault Eco2 NK Kiteboard gevaren worden. De windverwachtingen zijn prima. Omdat het NK kite diverse malen is uitgesteld zijn we verheugd dat dit weekend de weergoden ons zeer wel gezind zijn en daarom belooft het dit weekend een spectaculaire wedstrijd te worden.

Inschrijvingen die vandaag (do.6 nov.) voor 17.00 uur binnenkomen op coen {@} xventure.nl kunnen we nog meenemen. Download het inschrijf formulier via www.nkkite.nl

De riders die zich hebben ingeschreven voor het NK, krijgen vanavond de 'notice of race' toegestuurd met daarin alle relevante informatie.

De wedstrijd zal zowel zaterdag als zondagmorgen beginnen om 10 uur.
exacte tijden komen vanavond online.

www.nkkite.nl

p.s neem warme kleding mee, want het is fris!

VRAAG OVER DIT ARTIKEL
Praat mee op het forum110 reacties
WIND-ALERTBericht als het op jouw spot gaat waaienGratis, met je eigen drempel in knopen.Zet een wind-alert

Verder lezen

Al het nieuws