Behind the design of rhe 2026 Duotone Evo DLab. DE kite waar o.a. Andrea Principi zijn wedstrijden mee wint, maar ook een kite die de gewone kiter fijn moet vinden. Het is voor Duotone heel erg belangrijk, de Evo DLab is voor velen tenslotte de benchmark kite voor Big Air, dat deze kite weer een stukje beter presteert dan zijn 2025 voorganger.

ACHTERGROND
asluis·17 jul 2025 · 1 min lezenasluis · 17 jul 2025 · 1 min
Sfeerbeeld · PexelsTechtalk Evo DLab
WIND-ALERTBericht als het op jouw spot gaat waaienGratis, met je eigen drempel in knopen.Zet een wind-alert
Verder lezen
Al het nieuws
WEDSTRIJDENVan Opzeeland pakt tweede wereldtitel iQFoil in WeymouthDe 27-jarige Nederlander won de medal race in Weymouth voor Noah Lyons en Johan Søe. Sara Wennekes eindigde zesde bij de vrouwen.

VEILIGHEIDSurfer (76) overleden in zee bij NoordwijkEen 76-jarige surfer is zaterdag om het leven gekomen in zee bij Noordwijk. Na een grote zoekactie met KNRM en een politiehelikopter was het te laat.

WEDSTRIJDENLisa Kloster domineert FPT Freestyle aan het NeusiedlerseeLisa Kloster wint FPT Freestyle-evenement aan het Neusiedlersee met duidelijke voorsprong
